POJISTĚTE SE PRO VŠECHNY PŘÍPADY

Ať už řešíte hypotéku a potřebujete zajistit riziko neschopnosti splácet nebo máte obavy, že při delší nemoci se vám sníží příjem a nebudete mít peníze na splátky a další výdaje, pomůžu vám zorientovat se a navrhnu možnosti, které vaši situaci vyřeší. V oblasti pojištění majetku vám vysvětlím a navrhnu řešení, které bude odpovídat požadavku banky i vašim požadavkům.


ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Abyste věděli, že vaše rodina bude zajištěná v případě, že se vám něco stane. A nemusí to končit pohřbem, ale třeba i na invalidním vozíku. Takovou představu má většina lidí o životním pojištění. Nabídka pojišťoven je ale mnohem pestřejší – například investiční životní pojištění zajímavě kombinuje pojištění a výhodné spoření nebo rizikové pojištění zajišťuje hypotéku proti neschopnosti splácet. Pojďme si společně projít nabízené možnosti a najít tu nejlepší právě pro vás.

Kontaktujte měnahoru

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ

Jsou poradci, kteří vám budou tvrdit, že bez úrazového pojištění se prostě neobejdete. A začnou vás strašit. Ale odhadnout míru rizika, že se vám něco přihodí a jaké finanční důsledky by to pro vás mohlo mít – to už je jiná věc. Pomohu vám nezávazně probrat vaši situaci, nejvýhodnější nabídky pojišťoven a optimální řešení na míru.

Kontaktujte měnahoru

POJIŠTĚNÍ INVALIDITY

V rámci životního pojištění se můžete připojistit i proti invaliditě. Každý z nás určitě někdy zaslechl příběh člověka, který po úrazu nebo nemoci skončil v invalidním důchodu a najednou pro něj bylo těžké postarat se sám o sebe, natož pak o vlastní rodinu. V tak obtížné situaci vám toto připojištění může výrazně pomoci.

Kontaktujte měnahoru

POJIŠTĚNÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI

Abyste se nebáli marodit. Spousta lidí vám řekne, že zdraví je to nejdůležitější. Ale když pak přijde na to, aby zůstali doma na neschopence, bojí se, že přijdou o svůj příjem. Přitom můžete i při nemoci dostávat pořád ty samé peníze – stačí se pojistit. Bylo by takové pojištění pro vás výhodné? Poraďme se o tom.

Kontaktujte měnahoru

POJIŠTĚNÍ MAJETKU

Vyznat se v pestré nabídce pojištění majetku není tak úplně jednoduché. A rozhodně neexistuje univerzální řešení pro každého. Jak si co nejlíp pojistit dům nebo byt? A co když se bojíte o svůj drahý HiFi systém? Co s chalupou nebo milovaným kolem, do kterého jste investovali desetitisíce? Pojďme zvážit, jestli vám stojí za to připlatit si za klidnější spánek.

Kontaktujte měnahoru


Kontakt

PROXIMA FINANCE s.r.o.
PhDr. Jan Vlček, MBA
Krapkova 280/7, Olomouc
tel.: +420 724 215 723
e-mail: vlcek@proxima-finance.cz

2018 11 proxima reality 8

Navštivte také náš realitní web
www.proxima-reality.cz